Główna

Najczęściej kupowane

Promocje

Our stores

Our stores

Sklep Medyczny ul Sportowa 4, 05-400 Otwock

Ostatnio przeglądane

BOY DETOX-DETOKSYKATOR SPA Zobacz większe

BOY DETOX-DETOKSYKATOR SPA

Nowy produkt

BODY DETOX - ROYAL SPA to rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczania organizmu i przywracania mu optymalnej równowagi energetycznej.

Więcej szczegółów

447,15zł brutto

Więcej informacji

BODY DETOX - ROYAL SPA to rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczania organizmu i przywracania mu optymalnej równowagi energetycznej. - DLA OSÓB STARSZYCH (PO 50 ROKU ŻYCIA)

W zestawie: wanienka, 1 jonizator, timer(zegar sterujący), zasilacz, instrukcja w języku polskim.

Zabieg polega na zanurzeniu stóp w wodzie z dodatkiem soli na 30 minut. Następuje jonizacja wody i w konsekwencji ruch dodatnich i ujemnych ładunków w organizmie. W wyniku zaistniałego procesu chemicznego woda zmienia kolor. Zjawisko to jest spowodowane w dużej mierze na skutek wydzielania się toksyn z organizmu.

Jeszcze w jakiś czas po zakończeniu serii zabiegów poprzez płyny fizjologiczne wydalane są toksyny oraz metale ciężkie. Powstały w wyniku detoksykacji osad to głównie flora bakteryjna stóp. Poza tym występują fosforany, azotany, szczawiany, wykrywa się obecność jonów amonowych. Zauważa się również pozytywy wpływ na rozwój komórek KRWI. Komórki odzyskują pełną zdolność do detoksykacji i regeneracji.

Urządzenie poprzez pobudzanie - stymuluje naturalną funkcję odtruwania przywracając właściwy potencjał energetyczny całego organizmu.

URZĄDZENIE WYPOSAŻONE JEST W 5 PROGRAMÓW AUTOMATYCZNYCH; - DLA KOBIET, - MĘŻCZYZN,

Duży zastrzyk energii i redukcję toksyn, zwłaszcza metali ciężkich. Detox poprawia pracę nerek i wątroby, usprawnia krążenie, Przyśpiesza przemianę materii. Pomaga też w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pomaga w pozbyciu się: - Bólów miesiączkowych, - Alergii pokarmowej, - Alergii skórnej, - Trądziku, - Irytacji, - Zmęczenia, - Utraty sił witalnych.

Oczyszczenie organizmu powoduje też wzrost odporności, oczyszczanie krwi. Pewność siebie i emocjonalna stabilizacja.Redukcja stresu. Poprawa koncentracji i pamięci. Zmniejszenie depresji i niepokoju. Dobry humor i pozytywne myślenie. Uzyskanie spokoju wewnętrznego.

W ZESTAWIE ZNAJUJE SIĘ : HYDROSANA PILOT BEZPRZEWODOWY 1 JONIZATOR INSTRUKCJA W J. POLSKIM