Stabilizator kolana z zegarem-Orteza stawu kolanowego Zobacz większe

Stabilizator kolana z zegarem-Orteza stawu kolanowego

Nowy produkt

Orteza kolana z zegarem kontroluje kąt zgięcia i wyprostu w stawie kolanowym.

Istnieje również możliwość unieruchomienia stawu kolanowego pod wskazanym kątem. Zegar zamocowany na szynach pozwala kontrolować i ograniczać zgięcie lub wyprost.

Uniwersalna konstrukcja pozwala na stosowanie go u różnych użytkowników i używać w wielu schorzeniach ortopedycznych związanych ze stawem kolanowym.

Więcej szczegółów

157,41zł brutto

Więcej informacji

Orteza kolana z zegarem kontroluje kąt zgięcia i wyprostu w stawie kolanowym. Istnieje również możliwość unieruchomienia stawu kolanowego pod wskazanym kątem. Zegar zamocowany na szynach pozwala kontrolować i ograniczać zgięcie lub wyprost.

Uniwersalna konstrukcja pozwala na stosowanie go u różnych użytkowników i używać w wielu schorzeniach ortopedycznych związanych ze stawem kolanowym.

Zastosowanie:

Przed i po interwencjach operacyjnych i lekarskich oraz prewencyjnie Urazy i niestabilność stawu kolanowego, wiązadeł i łękotki Leczenie i stabilizacja po ściągnięciu gipsu i zabiegach Zapalenia, zespoły bólowe i rehabilitacja

Cechy:

Wysoka przyczepność i dobra amortyzacja Panel pod pasami obwodowymi zmniejsza dyskomfort naciągów Ergonomiczny kształt i lekka konstrukcja Dwustronnie symetryczna i łatwa aplikacja i ściąganie Pasy z odwróconym naciągiem kontrolują ucisk i ułatwiają użytkowanie Istotne funkcje zegara R.O.M.: 0 do 120 stopni zgięcie. 0 do 60 stopni wyprost Blokowanie pod dowolnym kątem lub ruch pomiędzy dwoma dowolnymi kątami Odstęp od 10 do 15 stopni

Rozmiar: uniwersalny, lewy / prawy